Atnaujinta: 2023 m. gegužės 16 d.


Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, kuriuos galima naudoti svetainėse siekiant pagerinti naudotojo patirtį.

Pagal įstatymą slapukus galime saugoti jūsų įrenginyje tik tuo atveju, jei jie būtini šios svetainės veikimui. Dėl visų kitų tipų slapukų turime gauti jūsų leidimą.

Mūsų svetainėje slapukų nustatymus galite bet kada keisti arba atsiimti savo sutikimą.


Būtinieji slapukai

Būtinieji slapukai padeda padaryti interneto svetainę patogesnę, nes supaprastina tokias pagrindines funkcijas kaip naršymas, kalbos pasirinkimas, autorizavimas ir formų pildymas. Svetainė be šių slapukų neveiks, todėl jų išjungti negalima. Būtinieji slapukai neatskleidžia naudotojo tapatybės ir nerenka naudotojo informacijos.


Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai leidžia mums suskaičiuoti apsilankymus ir duomenų srauto šaltinius taip, kad galėtume įvertinti bei pagerinti savo svetainės našumą. Jie padeda sužinoti, kurie puslapiai yra populiariausi, o kurie mažiausiai populiarūs. Visa iš šių slapukų gaunama informacija yra apibendrinta, naudojant trečiųjų šalių slapukus.


Slapukų politikos pakeitimai

Mes pasiliekame teisę keisti arba taisyti šią slapukų politiką. Tokios pataisos įsigalioja jas įkėlus į svetainę.


Kaip valdyti slapukus?

Jums lankantis mūsų svetainėje bus parodomas informacinis pranešimas, kad svetainė naudoja slapukus, ir paprašyta jūsų sutikimo įjungti analitinius slapukus. Jeigu norėsite peržiurėti arba pašalinti naudojamus slapukus, galite tai padaryti spustelėdami žemiau esantį mygtuką.

  • General Financing Bankas
  • SB lizingas